מוצרי שיער מבוססים חומצה האילורונית לכל סוגי השיער פורמולה מושלמת המורכבת מחומרים איכותיים
מוצרי שיער- מבוססים חומצה האילורונית
​​​​​​​052-5763338    כתובת: דודבן1,מזכרת בתיה
פורמולה מושלמת המורכבת מחומרים איכותיים
של סדרת מוצרי שיער ברמה הגבוה ביותר.

מדובר במותג אישי שלי המכיל את כל הניסיון שצברתי במהלך השנים.

אז מה יש לנו?
💫מסכה 
💫סרום
💫 שמפו 

ומה לך יוצא לך מזה?👇
את מקבלת מוצר ברמה הגבוהה ביותר המבוסס על חומצה היאלורונית 👌👌
ובמחיר מוזל משמעותי ללא פערי תיווך.

המוצרים הינם באישור משרד הבריאות.
מסיכת חומצה היאלורונית לשיער מוחלק/כל סוגי השיער. מסיכת לחות טיפולית מיוחדת לשיער שעבר החלקה, מזינה את השיער במרכיבים חיוניים שאבדו לו בתהליך ההחלקה או בכל תהליך כימי אחר ומסייעת בשימור תוצאת ההחלקה לאורך זמן. המסיכה לא מכילה מלחים ואינה נוגדת את ההחלקה או מזיקה לה. המסיכה מסייעת באיזון רמת ה- PH בשיער ומעניקה לשיער לחות , ברק , גמישות וחיוניות. הפורמולה מונעת חשמל סטטי בשיער ומבוססת על מגוון סיליקונים חדשניים המועשרים בתמציות חומצה היאלורונית וקראטין טהור. 
 80 ש"ח במקום 120 ש"ח
מסיכת חומצה היאלורונית לשיער בלונד. מסיכת לחות טיפולית מיוחדת לנטרול הגוון הצהוב, מזינה את השיער במרכיבים חיוניים שאבדו לו בתהליך האבהרה ומסייעת בשימור תוצאת הבלונד לאורך זמן. המסיכה לא מכילה מלחים ואינה נוגדת את ההחלקה או מזיקה לה. המסיכה מסייעת באיזון רמת ה- PH בשיער ומעניקה לשיער לחות , ברק , גמישות וחיוניות. הפורמולה מונעת חשמל סטטי בשיער ומבוססת על מגוון סיליקונים חדשניים המועשרים בתמציות חומצה היאלורונית וקראטין טהור.
 80 ש"ח במקום 120 ש"ח
סרום חומצה היאלרונית לכל סוגי השיער. סרום ייחודי לשיער לאחר תהליכי החלקה/כל תהליך כימי . פותח במיוחד לשימור אופטימאלי של מבנה השערה לאחר ההחלקה . הרכב ייחודי המועשר חומצה האילרונית וקראטין טהור .
יוצר שכבת מגן ומעניק ברק גמישות וריכוך אופטימאלי לשיער. 

מאפשר עבודה מהירה ויעילה בפן ומגן על השיער מפני החשיפה לחום בתהליך ייבוש ועיצוב השיער.
 80 ש"ח במקום 120 ש"ח
שמפו חומצה היאלרונית 1 ליטר לכל סוגי השיער מסייע בשמירת תוצאת ההחלקה לאורך זמן ואיננו נוגד את הטיפול הכימי , שמפו נטול מזיקים כגון סודיום כלוריד,מלחים ופרבנים. מותאם ופותח במיוחד עבור שיער שעבר טיפולי החלקה/כל תהליך כימי. השמפו הינו בעל תמציות של חומצה האילרונית וקראטין טהור אשר מתאים לחומציות של הקרקפת ומכין את השיער לקליטה אופטימלית של מסיכת השיער. מגן על השיער ומעניק לו ברק גמישות וחיוניות .
 70 ש"ח במקום 90 ש"ח
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק