החלקה אורגנית- כל מה שלא סיפרו לך עד היום!

החלקה אורגנית
כל מה שלא סיפרו לך עד היום!


השם של החלקה אורגנית נותן לנו את ההרגשה כי מדובר במשהו טבעי המיוצר מחומרים טבעיים, אך לא כך הדבר, בפועל מדובר בחומר כימי אשר  יוצר שינוי כימי בשיער ומשנה את אופי השיערה.

להחלקה אורגנית יש כמה וכמה סוגים כאשר כל סוג מתאים לסוג שיער ספציפי, ולכן הספר/ית צריך/כה לדעת לאבחן את השיער ולהתאים לו את סוג ההחלקה אשר באמת יצור שינוי חיובי. קחי לדוגמא רופא שצריך להתאים את התרופה למחלה, ואין הוא יכול לייחד תרופה מסוג אחד לכל המחלות, כך גם הספר/ית שלך צריך/ה לדעת זאת.

לצערנו השוק היום פרוץ, באופן שכל אדם גם זה שאינו מוסמך יכול למכור ולקנות החלקות מסוגים שונים, כך למשל סוכן יכול למכור לספר/ית  ו/או לכל אדם אחר כעולה על רוחו גם מי שאינו במקצועו ספר, החלקה במחיר אטרקטיבי רק שההחלקה הזאת לא בהכרח באישור משרד הבריאות וייתכן ואינה מתאימה לשיערך.

כיוון שאין פיקוח יאה במדינת ישראל כזה שיבדוק את האדם הספציפי המוכר ו/או הקונה את החומר, גם אדם שאין לו את ההכשרה המתאימה יוכל לקנות את החומר ולעשות בו שימוש כעולה על רוחו, כאשר טמונה בכך סכנה ממשית אשר יש בה בכדי להשליך לעתיד של השיער שלך. כך לדוגמא  עשית החלקה ובאותו הרגע השיער נראה חלק כמשי, נעים למגע, וכעבור חצי שנה, קצוות השיער מתפצלות בצורה קיצונית, השיער נתלש, אורך השיער אינו אחיד, ואין אפשרות בשום דרך להחזיר הגלגל אחורה, שאז את פונה בתמימותך לספר/ית שיסייעו לך להשיב המצב לקדמותו, ואלו עושים פעולות נוספות על שיערך המביאות נזק גדול יותר שאין בו דרך חזרה. בסופו של התהליך יוצא כי לא רק ששילמת ממיטב כספך עבור הפעולות הכימיות שנעשו בשיערך, אלא גם שהסבת לעצמך נזק ממשי שאין כל דרך חזרה.

כשאני מבצע החלקה ללקוחה, אני בוחן את אופי השיערה ובוחר את הסוג החלקה האורגנית המתאימה במיוחד בשבילה, כך שהמטרה היא לא רק להביא לתוצאה רגעית טובה ויפה של השיער, אלא גם שתחזיק באופן הזה לזמן ממושך מבלי לגרום לנזק בלתי הפיך אשר יסב נזק ללקוחה לטווח הרחוק. 
             
לספר/ית יש מחויבות כלפייך לדעת ולהבין את מרכיבי החומר של ההחלקה ואת הידע לאבחן את אופי השיער שלך, כאשר בדרך הזאת סלולה הדרך לתוצאה הטובה ביותר.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
1.
החלקה אורגנית
30/01/19 10:03
מאת: דניאל
הגעתי למשה חי מרעננה למזכרת בתיה
לעשות החלקה אורגנית.
אני ממש מרוצה מהתוצאה.
השיער נשאר חלק וכמו משי
תודה רבה!


תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק